Centrum Medical&SPA

Centrum Medical&SPA

W naszej ofercie Medical & SPA łączymy typowe zabiegi medycyny uzdrowiskowej z zakresu fizykoterapii, balneologii, kinezyterapii z szeroką gamą masaży oraz zabiegów kosmetycznych z zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało oraz najwyższej jakości zabiegi SPA wykonywanych przez wykwalifikowany zespół w oparciu o naturalne produkty i kosmetyki.
Centrum Medical & SPA to optymalne miejsce do poprawy zdrowia, regeneracji i odnowy sił witalnych, wypoczynku dla ciała i ducha …

Pakiety kuracyjne

W RAMACH PAKIETÓW KURACYJNYCH OFERUJEMY:

 • Pakiet Medical z 10 zabiegami kuracyjnymi LUB
 • Pakiet Medical Komfort z 20 zabiegami kuracyjnymi - dla chcących poprawić swoje zdrowie i kondycję, przeciążonych, z zespołem bólowym odcinka szyjnego kręgosłupa i barków, ze zmianami reumatycznymi RZS, ZZSK, po urazach.
 • Pakiet Zdrowy Kręgosłup - program zabiegowy łączący zabiegi balneologii, fizykoterapii, masażu, terapii manualnej. W szczególności dla osób z bólami kręgosłupa oraz kończyn.
 • Pakiet Senior - przeznaczony dla emerytów, rencistów i osób powyżej 60 r.ż., które pragną zadbać o własne zdrowie oraz zachować jak najdłużej sprawność fizyczną i psychiczną, aby cieszyć się pełnią życia

Dla rezerwacji pakietów kuracyjnych prosimy o zabranie historii choroby, dodatkowo do pakietu Zdrowy Kręgosłup wymagane jest aktualne zdjęcie RTG.

Pakiety SPA

W RAMACH PAKIETÓW SPA OFERUJEMY:

 • Cztery żywioły
 • Witaminowa bomba
 • Beauty & Relax
 • Wellness

Szanowni Państwo, wszystkie zabiegi z naszej oferty Medical & SPA, w tym także zabiegi pakietowe, wykonujemy od poniedziałku do soboty.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: poniedziałek-piątek w godzinach 7:00-15:00, sobota w godzinach 8:00-16:00.

Zabiegi Medical

Celem oferowanych przez nas zabiegów Medical jest poprawa zdrowia i kondycji fizycznej w szczególności dla osób z:

 • chorobami narządu ruchu i kręgosłupa,
 • schorzeniami reumatycznymi,
 • schorzeniami układu krążenia,
 • schorzeniami górnych dróg oddechowych.

Masaże

"Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, jakie masz do życia" - Jim Rohn

Gościom chcącym połączyć wypoczynek z relaksem i pielęgnacją ciała oferujemy szeroką gamę odprężających masaży.

Zabiegi SPA

Polecamy zabiegi SPA i kosmetyczne. Oferujemy najwyższej jakości naturalne zabiegi SPA włoskiej marki BIOLINE oraz polskiej ORGANIQUE.

BIOLINE to pierwszorzędna jakość innowacyjnych preparatów, uwodzących wyjątkowymi zapachami i teksturami do pielęgnacji każdego, nawet najbardziej wymagającego typu skóry. Kosmetyki ORGANIQUE, to połączenie znanych od tysięcy lat rytuałów z najdalszych zakątków świata oraz zdobyczy nowoczesnej kosmetologii.

Szanowni Państwo,

Wszystkie zabiegi z naszej oferty Medical & SPA, w tym także zabiegi pakietowe, wykonujemy od poniedziałku do soboty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

 • poniedziałek - piątek w godzinach 7:00 - 15:00
 • sobota w godzinach 8:00 - 16:00.

Zgłaszanie zabiegów odbywa się bezpośrednio  u pracownika bazy zabiegowej w godzinach pracy bądź w recepcji po zakończonej pracy bazy zabiegowej. Rezerwacji zabiegów można dokonać również przed przyjazdem:

Wszystkie zabiegi planowane są w zależności od wolnych terminów i miejsc zabiegowych, dlatego im wcześniej Państwo zarezerwują zabiegi, tym większa jest pewność otrzymania terminów dogodnych dla Państwa.
Osoby spoza obiektu, chcące skorzystać z naszej oferty, są zobowiązane do uiszczenia wpłaty w wysokości 100% wartości zabiegu, w momencie dokonywania rezerwacji.

*Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do zmian w godzinach pracy bazy zabiegowej.

PFR